• Головна
  • Від сьогодні у Чернівцях стартує обов’язкова реєстрація домашніх тварин
12:30, 19 жовтня 2017 р.

Від сьогодні у Чернівцях стартує обов’язкова реєстрація домашніх тварин

Від сьогодні у Чернівцях стартує обов’язкова реєстрація домашніх тварин

З 19 жовтня у Чернівецькому комунальному підприємстві "Притулок для тварин" стартує реєстрація домашніх тварин, а саме котів і собак.

"Відповідно до "Правил утримання домашніх тварин в місті Чернівцях", які були прийняті ще 2014 року, реєстрація тварин є обов’язковою, – розповідає Василь Виноградов, директор міського комунального підприємства "Притулок для тварин", пише molbuk.ua. – Потрібно нарешті навести з цим лад, бо справа дуже запущена. Нині ми не знаємо багатьох власників домашніх собак, у яких умовах їх утримують, чи є щеплення від сказу. А це необхідно, перш за все, самим людям, щоби не заразитися. У нашому притулку перебуває до 20 відсотків домашніх собак. Знаходимо їх на вулицях, люди приводять. Якби у собаки був жетон, то можна було би легко відшукати його власника. А так доводиться витрачати чимало зусиль, часто не знаходимо нікого. Кішок будуть реєструвати за бажанням власників. А от собак – обов’язково. Часто виникають проблеми, як доправити великого собаку до притулку. У Львові виїжджали на місце, але це дуже нелегко. Також будемо робити щеплення від сказу тим собакам, у яких його немає. Якщо вакцину купуватимемо самі, то власникам доведеться платити за неї. За відмову від реєстрації домашніх тварин передбачений штраф 17-51 гривня".

Реєстрація тварини передбачає видачу спеціального жетона з QR-кодом, вакцинацію від сказу (якщо вона не проводилась) та документа, що підтверджує реєстрацію тварини в міжнародній системі ідентифікованих тварин.

Перебування тварини без ідентифікаційного жетона на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, дворах, громадському транспорті та інших публічних місцях є порушенням правил реєстрації. Її власника можуть оштрафувати представники поліції.

Реєстрація домашніх собак та котів потрібна для швидкого пошуку власників загублених тварин, контролю за чисельністю безпритульних тварин та дотриманням ветеринарно-санітарних вимог, вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних з утриманням домашніх собак та котів.

Як відбувається реєстрація

*Власникам тварин потрібно зареєструвати свого домашнього улюбленця на платформі міжнародної онлайн-бази даних домашніх тварин animal-id.info з посиланням: https://animal-id.info/ua/animal/add_step_one та звернутися до МКП"Притулок для тварин"або обрати зручну клініку зі списку, який постійно оновлюватиметься.

*Для отримання жетона власникові необхідно прийти в притулок або клініку з твариною, паспортом і документами, що підтверджують право власності та проведення щеплень.

*Вартість процедури та видача жетона в"Притулку для тварин"становить 74 гривні. Він знаходиться за адресою: вулиця Південно-Кільцева, 47 (заїзд з вулиці Комунальників). Тут проводитимуть реєстрацію тварин щодня з понеділка по п’ятницю з 09:00-18:00. Обідня перерва: 13:00-14:00.

Телефон оператора: 0955260045.

Електронна пошта: https://www.facebook.com/prutylokcv/

Що отримає власник тварини

- Внесення даних про тварину в єдину базу ідентифікованих тварин міста Чернівців.

- Ідентифікаційний жетон з QR-кодом, який веде до бази даних із зареєстрованими тваринами.

- Документ, що підтверджує реєстрацію та дійсний навіть за умови втрати жетона.

#реєстрація #тварини #притулок #Чернівці
Оголошення
live comments feed...