
19:54, 20 жовтня 2017 р.
У Чернівцях патрульні зупиняли жінок-водійок аби вручити троянду (фото)

У столиці Буковини патрульна поліція поліція долучилася до всеукраїнського соціально-інформаційного проекту до Дня боротьби з раком грудей
Проект в Україні триває декілька років поспіль. Цьогоріч, у день боротьби з раком молочної залози, до неї долучаються і чернівецькі патрульні. Про це повідомляє "АСС".
Патрульні дарували жінкам троянди, самі автолюбительки по-різному ставилися до подарунків. Спочатку водійки лякалися, що порушили правила руху і шукаючи документи, не відразу помічали, що в руках патрульного не протоколи, а квіти.
Олег Чорний, головний позаштатний онколог Чернівців розповів, що така акція дуже потрібна чернівчанам. Адже кількість хворих зростає в місті. Минулого року вперше виявили цю хворобу у 81 жінки, 30% з них мали вже запущену стадію раку. Загалом, рак грудей займає перше місце серед онкозахворювань у жінок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
09:43, 9 жовтня
38
09:55, 9 жовтня
13:39, 8 жовтня
Коментарі