• Головна
  • «Буковина» поступилася першою сходинкою луцькій «Волині»
18:04, 21 жовтня 2017 р.

«Буковина» поступилася першою сходинкою луцькій «Волині»

У шостому турі першолігової першості України (U19) чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Волинь» (Луцьк). Напередодні виїзної гри колектив із Чернівців мав стовідсотковий результат – п’ять перемог у п’яти матчах. Звісно, що наші земляки прагнули продовжити свою виграшну серію.

На 35 хвилині м’яч, на жаль, опинився у воротах «Буковини». На думку наставника чернівецької команди Віталія Куниці, гол у ворота наших земляків забили з офсайду.

У другому таймі буковинці зрівняли результат. На 60 хвилині відзначився Микола Ковальчук. Микола замінив Олександра Жумигу, який, на жаль, зазнав травми. Згодом господарі забили двічі. Підопічним Віталія Куниці вдалося лише скоротити перевагу суперника у рахункові. Наші земляки відзначилися зі стандарту. Після подачі Даніеля Раулюка влучно пробив головою Владислав Павлович.

«Буковина» програла з рахунком 2:3 та поступилася першою сходинкою луцькій «Волині».

«Матч проходив у жорсткій боротьбі. Виникала небезпека отримання травм нашими гравцями. До таких дій господарів арбітр ставився лояльно. На жаль, зазнали травм Олександр Жумига та Василь Гакман. Завершення гри проходило під нашу диктовку, однак зрівняти результат не вдалося», - зазначив у коментарі наставник буковинської команди Віталій Куниця.

Склад чернівецької команди:Гуцул (Житарюк, 75), Постолакій, Кузик (В.Мельничук, 75), Томнюк, Рудич (Шихайлов, 75), Раулюк, Павлюкович, Павлович, Гакман (Гураль, 75), Жумига (Ковальчук, 55), Шутак (Бута, 75).

ФК «Бережани – ДЮСШ» - 0 (6)

25 жовтня буковинці гратимуть у рідних стінах із командою ДЮСШ (Тернопіль). Матч відбудеться на полі ФОК «Олімпія» (початок – 15:00).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію