• Головна
  • Що буде з черівчанами, які не встановили лічильники обліку тепла?
15:02, 21 жовтня 2017 р.

Що буде з черівчанами, які не встановили лічильники обліку тепла?

Що буде з черівчанами, які не встановили лічильники обліку тепла?

Понад 75% мешканців Чернівці уже встановили лічильники обліку тепла. Про це розповів директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук.

- Велика активність щодо установки лічильників була у липні-серпні. Але наразі люди не зацікавлені в цьому. І це проблематично, адже невідомо як вони будуть розраховуватися, - зазначив О. Меленчук. – Ми дуже хочемо, щоб з людьми могли розраховуватися не за формулами, а по фактично відпущеній тепловій енергії. Це дає можливість людині економити і нам розуміти, скільки треба виробляти теплоенергії по факту, а не за розрахунками.

За його словами, основна маса людей буде розраховуватися по факту, а те, що залишиться, «розіб’ють» на тих, у кого немає лічильника, повідомляє Погляд

- І я думаю, що там рахунки будуть немалі. Якщо ми раніше казали, що установка лічильників обліку тепла буде до 15 жовтня, то ми її продовжимо до 31 грудня. Будемо зупиняти будинки серед зими, зливати воду – ми підемо на ці витрати, щоб люди встановили лічильники, - підсумовує очільник підприємства.

#Чернівці #лічильники #тепло
Оголошення
live comments feed...