![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:27, 23 жовтня 2017 р.
Для чого студенти в білих халатах вийшли на вулиці Чернівців?
![Для чого студенти в білих халатах вийшли на вулиці Чернівців? Для чого студенти в білих халатах вийшли на вулиці Чернівців?](/dist-assets/images/cap.jpg)
20 жовтня, у Всесвітній день боротьби з остеопорозом студенти та викладачі БДМУ інформували чернівчан про дане захворювання – способи профілактики та лікування.
Акція проходила на території КП МТК «Калинівський ринок» за ініціативи викладачів та студентів БДМУ разом з КМУ «Обласний центр здоров’я», ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» за сприяння Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та адміністрації КП МТК «Калинівський ринок» відбулась вулична профілактично-оздоровча акція з питань запобігання даному захворюванню.
За словами співробітника кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», доктора медичних наук Івана Паньківа смертність від наслідків даної хвороби у світі посідає четверте місце серед неінфекційних захворювань. Високою загроза є для буковинців. Це засвідчили дослідження, які нещодавно були проведені в області. Вони показали, що 80% буковинців страждають від дефіциту вітаміну D, а в гірських районах області його недостача спостерігається у 100% населення.
Під час акції було вперше виявлено шість осіб з підвищеним рівнем глюкози в крові, яких скерували на дообстеження в обласний ендокринологічний центр.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі