• Головна
  • Незаконно захоплені землі на Буковині рішенням суду повернули державі
18:15, 23 жовтня 2017 р.

Незаконно захоплені землі на Буковині рішенням суду повернули державі

Незаконно захоплені землі на Буковині рішенням суду повернули державі

Прокуратура домоглася повернення з незаконного користування земельних ділян вартістю понад 700 тисяч гривень Кіцманська місцева прокуратура забезпечила виконання рішення.

Заставнівського районного суду щодо звільнення із незаконного користування, 3 га землі, на території Кадубівецької сільської ради , вартістю 760 тис грн.

Встановлено, що троє жителів Заставнівського району незаконно зайняли та використовували для ведення особи стого селянського господарства 3,3 га землі. Зокрема виявлено, що у вказаних землекористувачів відсутні документи, що підтверджують державну реєстрацію права власності чи права постійного користування або прав а оренди цих земельних ділянок.

Реагуючи на виявлені порушення та захищаючи інтереси держави, керівник місцевої прокуратури через суд вимагав від вказаних громадян звільнити самовільно зайняті ділянки. Суд задовольнив вимоги прокуратури. Землі витребувані з незаконного користування та в примусовому порядку повернуті державі в особі Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області, інформує прес-служба прокуратури Чернівецькоїобласті. 

#земля #прокуратура #незаконнекористування
Оголошення
live comments feed...