• Головна
  • Чернівецький депутат пропонує скасувати медичну реформу в Україні
09:30, 24 жовтня 2017 р.

Чернівецький депутат пропонує скасувати медичну реформу в Україні

Чернівецький депутат пропонує скасувати медичну реформу в Україні

У Верховній раді України зареєстровано проект постанови, в якому пропонується скасуватирішення Верховної Ради про ухвалення законопроекту щодо медичної реформи.

Тексту зареєстрованого 20 жовтня проекту постанови на сайті парламенту поки що немає.

У документі пропонується скасувати рішення Верховної Ради України від 19 жовтня про ухвалення в цілому проекту закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів".

Авторами проекту постанови є народні депутати від"Опозиційного блоку"Ігор Шурма, екс-голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв і позафракційний народний депутат Олег Мусій.

Наступне засідання парламенту відбудеться 7 листопада, пише molbuk.ua.

19 жовтня Верховна Рада України ухвалила у цілому законопроект про медичну реформу – номер 6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг.

Навесні Кабінет міністрів України затвердив пакет законопроектів щодо медичної реформи. 8 червня Верховна Рада підтримала в першому читанні один з таких урядових законопроектів – про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (6327), який дає початок медичній реформі в Україні. Законопроект, зокрема, визначає, які медичні послуги на 100% оплачуватиме держава, а за які доплачуватиме пацієнт.

#законопроект #пропозиція #Верховна_Рада
Оголошення
live comments feed...