• Головна
  • У Чернівцях продовжать будівництво перинатального центру?
10:03, 25 жовтня 2017 р.

У Чернівцях продовжать будівництво перинатального центру?

У Чернівцях продовжать будівництво перинатального центру?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про продовження програми будівництва кардіоцентрів та перинатальних центрів у Львові та Чернівцях.

Про це він повідомив у ефірі телеканалу 112, пише Урядовий портал.

Зокрема, говорячи про ухвалену парламентом медичну реформу, глава уряду зазначив, що в ході її реалізації буде змінено принцип фінансування системи охорони здоров'я і оплату з державного бюджету 100% вартості медичної послуги. 

"Ми на 100% будемо покривати усі послуги. Маємо збільшення (бюджетного фінансування галузі в 2018 році) більш ніж 10 млрд грн. Цього достатньо (для впровадження змін)", - сказав Володимир Гройсман. 

Він додав, що роздмухувати міфи та нісенітниці про медичну реформу не треба. Натомість треба спільно працювати, аби послідовно впроваджувати зміни, метою яких є перетворення системи охорони здоров'я на доброзичливу до пацієнта та лікаря галузь. 

Одночасно з реформою, зазначив Володимир Гройсман, будуть продовжені програма "Доступні ліки" і програма будівництва кардіоцентрів та перинатальних центрів, зокрема у Львові і Чернівцях. Окремо буде опрацьовано рішення щодо надання допомоги сім'ям з важко хворими дітьми.

Гройсман заявив про продовження будівництва перинатального центру в Чернівцях

"У наступному році ми також хочемо суттєво підвищити зарплати сімейним лікарям. Це важливо", - сказав Гройман.

#Чернівці #будівництво #перинатальний_центр
Оголошення
live comments feed...