• Головна
  • Нардеп Іван Рибак запідозрив "радикалів" Ляшка у застосуванні адмінресурсу у Кіцмані на Буковині
11:01, 25 жовтня 2017 р.

Нардеп Іван Рибак запідозрив "радикалів" Ляшка у застосуванні адмінресурсу у Кіцмані на Буковині

Нардеп Іван Рибак запідозрив  "радикалів" Ляшка у застосуванні адмінресурсу у Кіцмані на Буковині

Нардеп Рибак звинувачує у застосуванні адмінресурсу на Кіцманщині “радикалів” Ляшка.

Сьогодні до Чернівецької територіальної організації Партії «БПП «Солідарність» стурбовані батьки учнів Кіцманської гімназії надіслали скріншоти переписки, з якої видно, що Радикальна партія Олега Ляшка, як партія представлена у керівництві обласної ради не гребує адміністративним ресурсом, у добровільно-примусовому порядку скликає батьків та вчителів на зустріч із нардепом від Радикальної партії Олега Ляшка Василем Амельченком.

Про це насвоїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України, голова Чернівецької територіальної організації БПП «Солідарність» Іван Рибак.

Наша партійна організація вважає неприпустимим, що освітяни досі використовують радянські методи примусового збору людей на заходи, а колишній керівник департаменту освіти Чернівецької ОДА та екс-представник Партії регіонів Михайло Бауер разом з депутатами Радикальної партії Ляшка використовують адмінресурс для агітації у школах та дитсадках.

З огляду на це, сподіваємось, що громадськість зробить правильні висновки під час прийдешніх виборів. Пам’ятаймо, що до брудних методів вдаються ті політичні сили, які не здатні працювати чесно, – написав Рибак, повідомляє “Букінфо”.

#партія #нардеп #адмінресурс
Оголошення
live comments feed...