
15:15, 25 жовтня 2017 р.
На Буковині виявили роботодавців, які використовують працю дітей

За інформацією Управління Держпраці у Чернівецькій, наразі багато юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців використовують працю неповнолітніх осіб, офіційно не оформлюючи їх.
Тому норми праці для дітей, визначені Кодексом законів про працю України, не дотримуються, у зв’язку з чим виникає загроза здоров’ю, а часто і їхньому життю.
Управління Держпраці області повідомляє, використання праці неповнолітніх виявлено у 5 роботодавців, з них у 3 зафіксовані порушення. Про це йшлося на нараді з працівниками служб у справах дітей області за участі Управління Держпраці у Чернівецькій області з питань дотримання прав неповнолітніх при працевлаштуванні, за результатами якої основним завданням в рамках співпраці служб у справах дітей та інспекторів праці визначено посилення взаємодії у напрямку виявлення нелегальної праці неповнолітніх, обміну необхідною інформацією, залучення до проведення перевірок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:54
Вчора
15:23
Вчора
12:45
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:57, Сьогодні
2
live comments feed...
Коментарі