• Головна
  • Чому деякі чернівчани стримують початок опалювального сезону?
16:27, 25 жовтня 2017 р.

Чому деякі чернівчани стримують початок опалювального сезону?

Чому деякі чернівчани стримують початок опалювального сезону?

У Чернівцях станом на сьогодні, 25 жовтня, з 85 котелень запущено 81. Про це на брифінгу розповіли начальник "Теплокомуненерго" Олександр Меленчук та заступник директора Департаменту ЖКГ Олександр Бурак.

"Це вже друга стадія активної фази початку опалювального сезону. Почалася з понеділка. Вчора розпочали роботу всі котельні, окрім чотирьох. Котельні прогріті, вони увійшли повністю в опалювальний сезон", - сказав О.Меленчук.

За словами керівника Теплокомуненерго, проблеми завжди є.

"На жаль, у нас нема такої кнопки, яка могла б запустити всі котельні. Щоправда за кошт наших кредиторів, з надходженням інвестицій можна буде зробити таку кнопку", - зазначив О.Меленчук.

Наступний етап - транспортування тепла по мережах. Як розповів Меленчук, деякі чернівчани стримують початок опалювального сезону. Тобто свідомо не запускають тепло в мережі у своїх будинках.

"Треба розуміти, що старт сезону є й початком оплати за теплокористування. Тому мають бути прилади обліку теплоенергії. Тоді й буде видно, хто й коли почав користуватися теплом", - сказав тепловик.

Ті, в кого нема лічильників, отримають нарахування як і минулого року, зазначив Олександр Меленчук. Але формула буде чіткішою, пише АСС

"Маємо розуміти, що теплова енергія - це товар. Якщо людина краде її, має бути відповідальність. Те, що вкрадуть, дуже на плечі тих чернівчан, які не мають лічильника" Не факт, що ті, в кого нема лічильника, платитимуть більше, каже Меленчук.

Тут впливають погодні режими. За словами Олександра Бурака, 75% орієнтовно чернівчан мають лічильники. У департаменті є достатньо коштів для встановлення лічильників.

Навіть з початком опалювального сезону встановлення приладів обліку проводиться.

#Чернівці #опалювальний_сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...