• Головна
  • Буковинці незаконно відремонтували та привласнили собі будинок
10:43, 26 жовтня 2017 р.

Буковинці незаконно відремонтували та привласнили собі будинок

Буковинці незаконно відремонтували та привласнили собі будинок

Мешканці Буковини самочинно реконструювали будинок, а потім оформили на нього право власності.

Прокурори виявили, що до Шевченківського районного суду м.Чернівці звернулось двоє громадян з позовною заявою до Чернівецької міської ради про визнання за ними права власності на самочинно реконструйований житловий будинок загальною площею 428 кв.м.

Суд задовольнив вимоги позивачів та визнав за ними правовласності на нерухоме майно не взявши до уваги, що Чернівецька міська рада не передавала заявникам ні у власність, ні у користування земельну ділянку на якій останні здійснили самочинну реконструкцію.

При прийнятті вказаного рішення судом не було дотримано встановленого державою порядку оформлення права власності на нерухомість, оскільки особа, яка здійснила самочинну реконструкцію будинку на земельній ділянці, що не була їй відведена для цієї мети, не може набути права власності на нього в порядку ст.331 ЦК України, повідомляє прес- служба прокуратури Чернівецької області.

Своїм рішенням суд першої інстанції фактично позбавив Чернівецьку міську раду права розпоряджатись вказаною земельною ділянкою.

Керівник Чернівецької місцевої прокуратури звернувся до Апеляційного суду Чернівецької області та домігся скасування рішення про визнання за громадянами права власності на самочинно реконструйоване нерухоме майно.

#Буковина #прокуратура #будинок #власність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...