• Головна
  • На Буковині борг держбюджету перед постачальником газу по субсидіям зріс до 300 млн грн
14:45, 27 жовтня 2017 р.

На Буковині борг держбюджету перед постачальником газу по субсидіям зріс до 300 млн грн

На Буковині борг держбюджету перед постачальником газу по субсидіям зріс до 300 млн грн

Станом на 1 жовтня держбюджет не профінансував 277 млн ​​грн по субсидіях і пільгах, наданим побутовим споживачам в Чернівецькій області.

У свою чергу бюджетні неплатежі є головною причиною затримки оплати за газ, що поставляється з ресурсу державної компанії НАК "Нафтогаз України", повідомляє прес-служба ТОВ "Чернівцігаз Збут".

За даними компанії, одержувачі державної допомоги - субсидіанти й пільговики - спожили 60% обсягів газу, які за 9 місяців 2017 року поставив своїм клієнтам "Чернівцігаз Збут". При цьому, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, кількість споживачів природного газу, які оформили державну допомогу збільшилася на 12%.

У той же час розрахунок по субсідіантам і пільговикам з газопостачальної компанією ведеться шляхом оформлення протокольних рішень, згідно з якими держбюджет повинен компенсувати ту частину виручки, яку недоотримує постачальник від споживачів за рахунок пільг і субсидій.

"В результаті відсутності фінансування з бюджету спільних протокольних рішень ТОВ" Чернівцігаз Збут "не в змозі вчасно розрахуватися з НАК" Нафтогаз України ". Це призводить до стягнення штрафних санкцій відповідно до укладених договорів з власником природного газу", - відзначає директор "Чернівцігаз Збуту "Володимир Ляшенко.

За даними компанії, станом на 1 жовтня підписано, але не профінансовані з державного бюджету протокольних рішень на суму 277,4 млн грн. У свою чергу, після завершення опалювального сезону 2016-2017 років "Чернівцігаз Збут", згідно з рішенням уряду, повернув до держбюджету понад 213 млн грн.

#Чернівці #газ #борг #субсидії
Оголошення
live comments feed...