• Головна
  • На Буковині правопорушники підпалили товар, який намагалися незаконно переправити через кордон (фото)
10:30, 29 жовтня 2017 р.

На Буковині правопорушники підпалили товар, який намагалися незаконно переправити через кордон (фото)

На Буковині правопорушники підпалили товар, який намагалися незаконно переправити через кордон (фото)

На Буковині прикордонники не допустили лісової пожежі, в наслідок необдуманих дій правопорушників, які втікаючи від переслідування, підпалили товар, який намагалися переправити через кордон.

Так, учора під час реалізації випереджувальної інформації та затримання порушників кордону, що намагалися перемістити понад п’ятнадцять ящиків сигарет до Румунії, прикордонникам ще й довелося локалізувати пожежу.

Причиною останньої став підпал сигарет їх власниками, які втікаючи від правоохоронців, облили ящики із «куривом» легкозаймистою сумішшю. Окрім тютюнових виробів, почав займатися і ліс. Пожежу вдалося загасити власними силами, підрозділи ДСНС не залучалися, повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

На даний час тривають заходи щодо встановлення причетних осіб. Варто сказати, що винні особи, окрім ігнорування законних вимог та вчинення злісної непокори правоохоронцям, чинили погрози оперативному співробітнику, за що нестимуть відповідальність згідно ст.345 КК України, а саме «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

#прикордонники #Буковина #товар #підпал
Оголошення
live comments feed...