13:00, 29 жовтня 2017 р.

«Буковина» у виїзному матчі поступилася супернику з Хмельницького

ФК «Буковина» закінчила зустріч «Поділлям» із рахунком 3:0.

Напередодні виїзної гри буковинська команда мала проблеми зі складом – через дискваліфікацію не змогли зіграти у Хмельницькому півзахисники Вадим Українець та Антон Батрак. Натомість повернувся на зелений газон захисник Роман Шафоростов.

Вже на 8 хвилині зустрічі господарі вперше вразили ворота суперника. Роман Шафоростов порушив правила неподалік власного карного майданчика проти Кирила Бабака, а суддя призначив штрафний удар. Гравець «Поділля» Владислав Охрончук перекинув «стінку» та змусив Дениса Чесановського витягати м’яча з сітки воріт.

А вдруге м’яч опинився у воротах «Буковини» після помилки голкіпера чернівецької команди Дениса Чесановського. На 36 хвилині гри Дениса «обікрав» Кирило Бабак та відправив шкіряну кулю у порожню «рамку».

У другому таймі футболісти хмельницької команди провели ще одну результативну атаку. За шість хвилин до завершення основного часу другого тайму Андрій Муляр зробив передачу на дальню стійку, де перебував Ян Морговський. Гравець «Поділля» влучним ударом головою встановив остаточний рахунок гри – 3:0 на користь команди з Хмельницького, пише Чернівці.спорт.

Після матчу головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець зазначив: «Коли нам забивали перший гол, то важко сказати те, що робив воротар. Другий гол… Без коментарів. Вважаю, що рахунок не за грою. У другому таймі у нас були моменти, які треба реалізовувати. Нам не вистачило майстерності. У нас не знайшлося гравця, який би міг, так би мовити, покласти крапку. Результат на табло. Щастить сильнішому».

«Буковина» у виїзному матчі поступилася супернику з Хмельницького, фото-1

«Поділля» (Хмельницький) – «Буковина» (Чернівці) – 3:0 (2:0)

28 листопада 2017 р. Хмельницький.

Арбітр – Резніков (Камянське), асистенти арбітра – Притула (Львівська область), Ковальчук (Львів), четвертий арбітр – Маляр (Хмельницький), спостерігач арбітражу – Чернишов (Кременчук).

«Поділля» : Дворник, Гресь, Швець, Рижук, Бельчич (Степаненко, 70), Ліповуз, Охрончук (Маховка, 86), Морговський (Шаповал, 90), Муляр (Лівандовский, 90), Макарченко (Ватав, 80), Бабак. Запасні: Шевченко. В.о. головного тренера - Віталій Костишин.

«Буковина»: Чесановський, Карапка (Геник, 30), Найко, Шафоростов, Бойчук, Шишигін, Раулюк, Мелконян, Немтінов, Гакман, Королянчук. Запасні: Гоменюк, Нікифоряк, Раца, Жумига. Головний тренер - Віктор Мглинець.

Голи: Охрончук (8), Бабак (36), Морговський (84).

Попередження: Шафоростов (7), Королянчук (18), Бельчич (45+1), Бойчук (45+1), Ліповуз (50), Раулюк (58), Найко (67), Шишигін (77), Гресь (78), Геник (81).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію