• Головна
  • Територію довкола районної лікарні Кіцманщини «застелили» сучасним еко-асфальтом (Фото)
12:28, 30 жовтня 2017 р.

Територію довкола районної лікарні Кіцманщини «застелили» сучасним еко-асфальтом (Фото)

Територію довкола районної лікарні Кіцманщини «застелили» сучасним еко-асфальтом (Фото)

Ще нещодавно у внутрішньому дворі Кіцманської ЦРЛ важко було проїхати і навіть пройти, однак днями тут завершили асфальтування, повідомляє medcv.gov.ua.

– Щодня на прилеглій до лікарні території спостерігається інтенсивний рух. Вщент розбите асфальтове покриття внутрішнього двору медзакладу спричиняло чималі незручності для відвідувачів та працівників. Особливий дискомфорт доводилось відчувати пацієнтам, яких доправляла карета швидкої медичної допомоги. Як правило, це люди у важких, а то й критичних станах. Відповідно, потребують належних умов транспортування. Якщо у районні стан доріг суттєво покращили, то територія лікарні залишалась у суцільних ямах. Її не ремонтували з часу будівництва установи. Відтак, заручившись підтримкою колег, звернувся з клопотанням про виділення коштів на реконструкцію асфальтового покриття довкола лікарні до керівництва районної державної адміністрації, районної ради та депутатського корпусу. Після чого на дану потребу було виділено 450 тисяч гривень, – розповідає головний лікар Кіцманської центральної районної лікарні Володимир Хромюк.

Провели реконструкцію всього за тиждень. Цьому сприяли як погодні умови, так й професійна дорожня техніка, за допомогою котрої вдалось покласти якісний асфальт за максимально короткий час. Загалом заасфальтували понад 1300 квадратних метрів території.

– Спершу планували викласти внутрішній двір тротуарною плиткою, однак розрахунки показали, що це буде значно дорожче і довше. Навряд чи встигли б до осінньо-зимових холодів. Тож розглянули більш оптимальний варіант – асфальтове покриття. Матеріали для нього підбирали екологічно чисті, котрі пройшли відповідні експертизи і мають сертифікати якості. Бітум везли аж з Польщі. Для лікарні це важливо. Іноді, особливо влітку, пересуваючись нашими дорогами, доводиться відчувати неприємний в’їдливий запах асфальту. Цього не можна було допустити на території медзакладу, тож покривали двір тільки еко-матеріалами, – відзначає заступник головного лікаря з медичної частини Кіцманської ЦРЛ Дмитро Фівчук.

У перспективі на асфальтове покриття планують нанести розмітку, а також реконструювати ділянку внутрішнього двору поліклініки.

#асфальт #лікарня
Оголошення
live comments feed...