• Головна
  • Буковинські силачі стали чемпіонами світу на змаганнях у Греції
16:37, 30 жовтня 2017 р.

Буковинські силачі стали чемпіонами світу на змаганнях у Греції

Чотири золотих та 4 срібних медалі чемпіонату світу здобули буковинські гирьовики на світовій першості з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів, яка проходила у м. Лоутраки (Греція).

У Греції зібралися найсильніші гирьовики з 22 держав: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану; Норвегії, Ірландії, Шотландії, Англії, Уельсу, Німеччини, Польщі, Данії, Швеції, Італії, Греції, Угорщини, Бразилії, США, Австралії, Ізраїлю та Лівану.

У складі збірної України виступали буковинські гирьовики з Кіцманщини, повідомляє "Вільне життя " .

Упродовж трьох днів тривала напружена спортивна боротьба за звання найсильніших у світі. Перший день спортсмени виконували поштовх довгим циклом. У цій вправі КМС, чемпіон України серед юніорів Сергій Петришин з Ошихлібів (тренер МС Петро Ілик) став першим серед юніорів у ваговій категорії 75 кг, здійснивши поштовх 2-х гир вагою 32 кг 35 разів.

Чемпіонка України серед юніорів, КМС Діана Панченко (тренер МС Петро Ілик) з Шишківців теж виборола золото серед юніорок, штовхнувши гирю 16 кг 110 разів.

Чемпіонка Європи, майстер спорту міжнародного класу Уляна Деревенко з Шишківців стала другою серед жінок та першою у своїй віковій групі з результатом 136 підйомів гирі 16 кг, покращивши на 4 бали світовий рекорд, встановлений нею ж на чемпіонаті світу в Італії 2016 р.

Загалом у поштовху довгим циклом першими стали італійці, на другому місці — наші спортсмени, треті — білоруси.

У двоборстві розгорнулася ще напруженіша боротьба. В цій вправі Сергій Петришин став другим з результатом 159 ривків гирі вагою 32 кг, Діана Панченко теж зайняла друге місце, виконавши 150 ривків, Уляна Деревенко здобула срібну медаль серед жінок та золоту у своїй віковій групі з фантастичним результатом — 191 ривок 16-кілограмової гирі і отримала сертифікат про встановлення світового рекорду у ваговій категорії 60 кг, покращивши власне досягнення на 9 балів!

У загальнокомандному заліку українські спортсмени здобули золото, срібло — у білорусів і бронзові нагороди — в італійців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію