![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:29, 30 жовтня 2017 р.
У Чернівцях під час пожежі в квартирі ледь не згорів 10-річний хлопчик
![У Чернівцях під час пожежі в квартирі ледь не згорів 10-річний хлоп... У Чернівцях під час пожежі в квартирі ледь не згорів 10-річний хлопчик](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нещодавно до служби порятунку поступило повідомлення про пожежу у п’ятиповерховому житловому будинку. Загорання трапилося на балконі квартири на п’ятому поверсі.
Про це інформує прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
За попередніми висновками, причиною пожежі стало коротке замкнення світильника. На момент виникнення пожеж у середині квартири перебувала дитина. 10-річний хлопчик не розгубившись швидко вийшов з квартири та покликав на допомогу дорослих, які і зателефонували до рятувальників.
На місце події було направлено черговий караул рятувальників групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону. Вогнеборці ліквідували пожежу та врятували квартиру від вогню. В результаті пожежі вогнем було пошкоджено речі, що були на балконі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі