• Головна
  • Незважаючи на похолодання, у Чернівцях спостерігається грибний бум
10:27, 31 жовтня 2017 р.

Незважаючи на похолодання, у Чернівцях спостерігається грибний бум

Незважаючи на похолодання, у Чернівцях спостерігається грибний бум

У Чернівцях на ринках досі продаються гриби різних сортів, незважаючи на похолодання.

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, на ринках можна побачити опеньки, сироїжки, та білі гриби. Ціна на них коливається від 20 до 150 гривень за кілограм. 

Так, опеньки продають від 20–40 гривень за кілограм, залежно від свіжості та розміру. Білий гриб коштує від 100–150 гривень. 

- Я продаю гриби кожен день, - розповідає Іван Гаденко, мешканець Сторожинецького району . – Ходимо з сім’єю в ліс щодня. З пустими руками не повертаємося ніколи. 

"Зараз є багато і білих грибів, і опеньків, - додає І. Гаденко. - Опеньки з лісу люди носять мішками. Головне знати місця і не лінуватися ходити. Якщо морозів не буде, то збиратимемо гриби до самого Різдва".

Грибів багато також у Хотинському районі. 

- В нас немає дефіциту з грибами, - розповідає пані Марія з села Шилівці Хотинського району. – Такі добрі гриби ростуть, що коли в якійсь хаті варяться, то запах чути на все село. Правда, боюся, що білі гриби скоро пропадуть. Йде похолодання. А опеньки буду збирати і продавати ще довго, лиш би сніг не випав. 

Як зазначають в Гірсько-Кутському лісництві Вижницького району, те, що гриби ростуть в таку пізню пору, є нормальним явищем. 

- Грибів є багато, але треба вміти їх шукати - розповів Микола Одотюк, лісничий Гірсько-Кутського лісництва Вижницького району. - Будемо збирати, поки не стане холодно. Потім треба шукати під снігом. Якщо ще потепліє, то сезон грибів продовжиться. Опеньки будуть точно.

#Чернівці #гриби #ринок
Оголошення
live comments feed...