• Головна
  • Чернівці через борги водоканалу можуть залишитись без водопостачання
12:15, 31 жовтня 2017 р.

Чернівці через борги водоканалу можуть залишитись без водопостачання

Чернівці через борги водоканалу можуть залишитись без водопостачання

Через нарощення мільйонних боргів КП "Чернівціводоканал" та відсутність оплати за поточне споживання електроенергії упродовж жовтня ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго" недоотримало значних сум коштів.

Як наслідок енергокомпанія не має змоги своєчасно розрахуватися з ДП "Енергоринок" за отриману електричну енергію, повідомляє прес-служба ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго".

Станом на 1 жовтня цього року загальна заборгованість КП "Чернівціводоканал" за спожиту електроенергію становить 71 млн 618 тис грн. Приріст заборгованості комунального підприємства перед енергокомпанією з початку року становить 1 млн 88 тис.грн. 

Більше того, станом на 30 жовтня КП "Чернівціводоканал" не оплатило й спожиту упродовж місяця електроенергію на суму 4 млн.100 тис.грн. Це призводить до подальшого зростання загального боргу підприємства.

Оскільки гарантій оплати бодай за поточне споживання електроенергії у жовтні немає, згідно з постановою Кабінету Міністрів від 28.01.2004 р. № 93 та Правил користування електричною енергією, ПрАТ "ЕК "Чернівціобленерго" вимушене обмежити електропостачання об’єктів КП "Чернівціводоканал" з 1 листопада цього року.

#Чернівці #борги #водоканал
Оголошення
live comments feed...