• Головна
  • Покрівлі у центрі Чернівців руйнуються від сильного вітру
11:28, 31 жовтня 2017 р.

Покрівлі у центрі Чернівців руйнуються від сильного вітру

Покрівлі у центрі Чернівців руйнуються від сильного вітру

У Чернівецька області рятувальники продовжують надавати допомогу людям у подоланні наслідків негоди.

Сильний вітер, що утримується в Чернівецькій області впродовж уже другої доби завдав чималої шкоди. Для ліквідації наслідків негоди залучено пожежно-рятувальні підрозділи.

Так, минулої доби, 30 жовтня, рятувальники продовжували допомагати долати наслідки негоди в м. Чернівці та районах області, з цією метою ними було здійснено 13 виїздів. Найчастіши рятувальники залучалися у м . Чернівцях. На вулицях Шептицького, Івана Франка, Шевченка та Бетховена сильними поривами вітру було пошкоджено дахи будівель, де рятувальники провели роботи по закріпленню пошкоджених покрівель. Ще двічі в обласному центрі пожежно-рятувальні підрозділи залучалися до розпилювання та прибирання з проїжджих частин дороги повалених дерев.

Також роботи по розпилюванню та прибиранню повалених дерев проводили рятувальники у Глибоцькому, Заставнівському, Вижницькому, Сокирянському та Новоселицькому районах.

Зважаючи на те, що за даними Чернівецького гідрометеорологічного центру, протягом 31 жовтня по території Чернівецької області та місту збережеться сильний північно-західний вітер 17-22 м/с, Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає громадян бути вкрай обережними й дотримуватися правил безпеки: по можливості утриматися від далеких поїздок, у своїх помешканнях щільно закрийте вікна, двері, горищні люки; без необхідності не виходьте на вулицю, якщо ж ви все ж таки вийшли з будинку то будьте дуже обережними, не підходьте близько до ліній електропередач, дерев чи різних великих конструкцій, оскільки вони можуть бути повалені поривами вітру, інформує прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

#дахи #рятувальники
Оголошення
live comments feed...