• Головна
  • Чернівчанка влаштувала біля будинку стихійне сміттєзвалище (Фото)
15:30, 31 жовтня 2017 р.

Чернівчанка влаштувала біля будинку стихійне сміттєзвалище (Фото)

Чернівчанка влаштувала біля будинку стихійне сміттєзвалище (Фото)

Часто недобросовісні чернівчани викидають будівельне сміття біля своїх помешкань чи квартир, тим самим створюючи незручності для своїх сусідів.

Така історія трапилася і в будинку, що на вулиці Кочубея у Чернівцях.

- В квартирі №24 будинку №35, що на вулиці Кочубея міста Чернівці проживає одна пані, яка проводила капітальний ремонт свого помешкання, - написала у Facebook чернівчанка Ірина Рошка.

- Будівельне сміття пакувала в мішки і виносила їх на спільну прибудинкову територію. З кожним днем кількість мішків збільшувалась, підпираючи стіну будинку, псуючи настрій решта мешканцям. Але люди з терпінням та розумінням чекали, що ремонт завершиться і територія буде звільнена від сміття та бруду. Але не так сталося, як гадалося.

Сміття вилежалося впродовж всього літа та залишається не прибраним до сьогоднішнього дня. "Господиня" квартири №24 для потреб ремонту завезла велику машину піску, значна кількість якого залишилася невикористаною і також не прибраною. Пісок облюбували собаки та коти і це під вікнами інших мешканців. Поряд бавляться діти, для цієї пані - чужі діти. Сусіди цієї пані стверджують, що неодноразово просили її вивезти сміття, вона "щиро" обіцяла навести лад на прибудинковій території та вивезти сміття, але обіцянки залишилися пустим звуком. Я все-таки сподівалася, що безпосередні сусіди цієї "господині" будуть більш вимогливі, але байдужість взяла верх.

Останньою краплею цього неподобства стало те, що я з вікна своєї квартири випадково побачила, як інша "господиня" квартири №13 з балкона виливала використану воду, а значить брудну, на купу не вивезеного піску. Напевне вона вирішила, що це помийна яма і ходити далеко не треба, просто вийти на балкон і викинути бруд з свого помешкання на спільну територію. Хто в цьому винен? Хто, зрештою,має вплинути на таких громадян, наказати та примусити прибирати за собою сміття? Хто?, - написала обурена жінка.

Представники Інспекції з благоустрою в місті пообіцяли розібратися з недобросовісною сусідкою.

#сміття #будинок
Оголошення
live comments feed...