• Головна
  • У Чернівцях запрацювали всі опалювальні котельні
17:01, 31 жовтня 2017 р.

У Чернівцях запрацювали всі опалювальні котельні

У Чернівцях запрацювали всі опалювальні котельні

На початку цього тижня запрацювали всі котельні в Чернівцях.

- Запуск тепла - це досить важкий технологічний процес, який потребує певного часу, - пояснив начальник "Теплокомуненерго"Олександр Меленчук. – Але на початку тижня ми всі котельні запустили у штатному режимі, вони подають тепло. Лише у гімназії №2 відтермінували запуск котельні через ремонтні роботи, але цього тижня вона теж запрацює.

За словами О.Меленчука, у перші дні траплялися аварії і пориви мереж.

- Проблеми завжди є, особливо під час входження в опалювальний період, - каже він. - Є питання з приводу мереж. Маємо 97 кілометрів мереж і всі мережі повинні набрати температуру, збалансувати гідравліку і розпочати роботи. У будинках можуть бути закриті засувки, може бути заповітрена система. Тому потрібно було кілька днів, щоби привести мережі і будинки у відповідність, пише molbuk.ua.

Були пориви на теплотрасах, у будинкових мережах, не витримує навантажень старе обладнання, утворювалися повітряні пробки в системах – з такими проблемами доводилося справлятися комунальникам.

Працювали цілодобово – вночі чергували аварійні бригади, а також у вихідні, щодня проводилися наради у міського голови, де комунальники звітували про виконану роботу та усунуті проблеми.

#опалення #Чернівці #котельні
Оголошення
live comments feed...