
16:27, 2 листопада 2017 р.
У Чернівцях продовжили місячник благоустрою

Згідно з розпорядженням Чернівецького міського голови, осінній місячник санітарної очистки та благоустрою Чернівців продовжено до 20 листопада 2017 року.
Начальнику інспекції з благоустрою, керівникам житлово-комунальних підприємств міста доручено до 1 грудня поінформувати департамент житлово-комунального господарства міської ради про результати проведення місячника.
У його рамках місячника продовжуватиметься прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:30
Спецтема
Оголошення
21:32, 1 лютого
5
07:21, Сьогодні
16
03:34, 28 січня
16:40, 26 січня
1
Коментарі