• Головна
  • Мешканці Садгори понад годину змушені чекати маршрутку
19:34, 3 листопада 2017 р.

Мешканці Садгори понад годину змушені чекати маршрутку

Мешканці Садгори понад годину змушені чекати маршрутку

Населення мікрорайону Садгора у Чернівцях з року в рік збільшується, а кількість маршруток зменшується.

Жителі Садгори, аби доїхати на роботу, змушені чекати на маршрутку №13 від однієї до двох годин. Маршрутний транспорт курсує з інтервалом у 30-40 хвилин. А коли ж приїжджає, то автобус вщент заповнений. Люди, розчарувавшись, часто ідуть пішки до «Дріжджзаводу», а це - близько двох кілометрів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав Лівій Ватаманеску.

"Так сталося, що мешканці Садгірського району, мікрорайону Буковинський (Посьолок) стали заручниками перевізника маршрутного таксі №13, який нахабно не виконує свої прямі обов’язки, можливо це штучно, бо знову хочуть підняти тариф… Не знаю.

Зранку виїхати в місто на роботу пасажирам даного мікрорайону доводиться чекати зазвичай від 1 до 2 - х годин. Проміжок між маршрутками 30-40 хвилин і приїжджають вже вщент заповнені. У нас на зупинці іноді навіть двері не відчиняють, а якщо двері відчиняються то «влазять» 2-3 людей, 60-70 залишаються чекати наступну маршрутку, або ідуть пішки до «Дріжджового заводу» (біля 2- х кілометрів). Коли ще тепло - то можна стерпіти, але на «носі» - зима. Зараз перший сніг, а інтервал збільшується в 2-3 рази, кількість пасажирів залишається незмінною.

Дещо рятувало ситуацію додаткова маршрутка о 07.40 годин. Але останнім часом не курсує. Населення нашого мікрорайону з року в рік збільшується, а кількість маршруток зменшується.

З абув нагадати про маршрутку № 23, вона також мала би курсувати в даному напрямку. Зазвичай робить 2-3 рейси, а потім змінює табличку на №2 і курсує іншим маршрутом, бо не витримує шаленої конкуренції з боку перевізника маршрутки №13. Неодноразово спостерігав, коли телефоном водій водію передає інформацію де знаходиться маршрутка №23 і починаються перегони між ними, створюючи аварійні ситуації.

Сьогодні зранку аналогічна ситуація. Маршрутка №23 набік перехилена навіть не стала. Дякуючи Богу зупинилася сільська маршрутка і забрала більшу половину людей. Через 10 хвилин приїхала маршрутка №13, 40 хвилин до цього не було, з решту залізли майже всі, хто як. Поручні шнурком перев’язані, пороги в дирках, заднє скло хитається. Доїхали до середини горба на вулиці Гагаріна, двері се відкрили, се поломали........

Люди це Європейське місто? Про розвиток якого туризму може бути мова......Коли Чернівчянин Чернівчянена за худобу має", - ідеться у дописі.

Джерело: http://promin.cv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #Садгора
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...