• Головна
  • Господарський суд у Києві скасував рішення Чернівецької облради щодо вилучення з державної власності земельних ділянок
16:02, 7 листопада 2017 р.

Господарський суд у Києві скасував рішення Чернівецької облради щодо вилучення з державної власності земельних ділянок

Господарський суд у Києві скасував рішення Чернівецької облради щодо вилучення з державної власності земельних ділянок

Прокуратурою Чернівецької області попереджено незаконне вилучення земель лісового фонду з державної власності.

Господарський суд м. Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури Чернівецької області про визнання незаконним та скасування рішення ІІ сесії Чернівецької обласної ради VІІ скликання від 25.12.2015 № 28-2/15 «Про скасування рішення 11-ї сесії Чернівецької обласної ради ХХІІІ скликання від 06.06.2000 № 68-11/2000 «Про впорядкування користування землями лісового фонду системи агропромислового комплексу області» із усіма змінами та доповненнями».

Встановлено, що рішенням XI сесії Чернівецької обласної ради ХХІІІ скликання від 06.06.2000 «Про впорядкування користування землями лісового фонду системи агропромислового комплексу області» землі лісового фонду агропромислового комплексу загальною площею 66,7 тисяч га надано у постійне користування спеціалізованим лісогосподарським підприємствам, створеним на базі міжгосподарських лісгоспів та лісництв для ведення лісового господарства.

На виконання зазначеного рішення одне із державних лісогосподарських підприємств отримало державні акти на право постійного користування землями лісового фонду загальною площею понад 1 тисячу га. Однак, депутати Чернівецької обласної ради своїм рішення від 25.12.2015 скасували рішення 11-ї сесії Чернівецької обласної ради ХХІІІ скликання від 06.06.2000 № 68-11/2000 », як таке, що нереалізоване, незважаючи на те, що органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов'язані з реалізацією певних суб'єктивних прав та охоронюваних законом інтересів.

Прокуратура у судовому порядку довела незаконність таких дій та домоглась скасування прийнятого рішення, таким чином попередила незаконне вилучення із державної власності та користування лісогосподарських підприємств земельних ділянок лісогосподарського призначення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...