• Головна
  • Чернівецькі студенти тепер мають змогу вчитися за обміном у Китаї
12:31, 9 листопада 2017 р.

Чернівецькі студенти тепер мають змогу вчитися за обміном у Китаї

Чернівецькі студенти тепер мають змогу вчитися за обміном у Китаї

Підписано угоду про співпрацю між Луанським університетом ВАН СИ та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Делегація університету у складі проректора, професора Тамари Марусик і доцента кафедри музики Ольги Чурікової-Кушнірз робочим візитом відвідалаКитай.Мета візиту - підписання угоди про співпрацю міжЛуанським університетом ВАН СИ (провінція Анхой, Китай) та Чернівецьким університетом щодо проведення сумісних навчальних програм у сфері гуманітарних наук, іноземних мов та інших галузей знань,а також обмінів на рівні факультетів, академічної і культурної комунікації.

Зазначена угода стала першою ластівкою у співробітництвіуніверситету з китайськими ВНЗ. Варто підкреслити, що Університет ВАН СИ наступного року відзначатиме 100-річчя від дня свого заснування. Він є одним із найстаріших університетів Китаю, де нині на 13 факультетах навчаєтьсяпонад 20 тис. студентів, повідомляє сайт ЧНУ.

Під час перебування в університеті ВАН СИпредставники університету мали змогу відвідати заняття, ознайомитися з фондами бібліотеки,студентським кампусом, взяти участьу прес-конференції зі студентами і викладачами та побувати на концерті, влаштованому на їх честь. Велику зацікавленість студентів викликали майстер-класи з вокалу і хорового мистецтва, проведені Ольгою Чуріковою-Кушнір.

У рамках візиту відбулася зустріч делегаціїз Послом України у Китаї і Монголії Олегом Дьоміним,під час якої обговорено чимало питань щодо сприяння Посольства у поглибленні співпраці університету з навчальними закладами і науковими інституціями Китаю у галузі вивчення історії і культури двох країн, накреслено планина майбутнє.

Не менш приємним було відвідування і знайомство з Директором Українського Дому у Китаї Дмитром Танасійчуком. Український Дім, заснований два роки тому у Пекіні,опікується українськоюдіаспорою, яка веде свій початок від перших поселенціву 1918 р. у Харбіні.

Сподіваємося, що візит нашої делегації дасть свої плоди і не лише європейська, а й східна культура стимулюватиме розвиток освітнього, наукового і гуманітарногонапрямівдіяльностіуніверситету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #ЧНУ #обмін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...