• Головна
  • У Чернівцях жінки зможуть безкоштовно виміряти цукор у крові
15:29, 9 листопада 2017 р.

У Чернівцях жінки зможуть безкоштовно виміряти цукор у крові

У Чернівцях жінки зможуть безкоштовно виміряти цукор у крові

13 листопада 2017 року на базі жіночої консультації міського пологового будинку № 1 (м.Чернівці, вул.Головна, 70) жінки зможуть безкоштовно виміряти цукор у крові та отримати консультацію фахівців.

Акцію «Діабет і жінка» проводять співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМ, студенти та працівники Чернівецького обласного ендокринологічного центру і жіночої консультації МКПБ № 1. 

Медики безкоштовно виміряють рівень глюкози в крові, а лікарі-ендокринологи, гінекологи, доценти кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ нададуть індивідуальну консультацію. 

Діабет є провідною причиною смертності серед жінок. Кожна друга із 5-ти жінок із діабетом перебуває у репродуктивному віці. Жінки з діабетом 2-го типу майже в 10 разів більше схильні до серцевих хвороб. Жінки з діабетом 1-го типу мають підвищений ризик викидня або народження дитини з вадами розвитку, пише асс.

Як відомо, 1 із 7 пологів ускладнені гестаційним діабетом. У 1 із 2 жінок із гестаційним діабетом розвинеться діабет 2-го типу протягом 5-10 років після пологів. Тому важливим є потреба вагітних жінок у покращеному доступі до скринінгу надання медичної допомоги та освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #жінки #діабет #обстеження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...