• Головна
  • У ЧНУ студентів навчатиме викладач з Мадриду
17:45, 10 листопада 2017 р.

У ЧНУ студентів навчатиме викладач з Мадриду

У ЧНУ студентів навчатиме викладач з Мадриду

На кафедрі сучасних іноземних мов та перекладу факультету історії, політології і міжнародних відносин працює іспанський викладач Хуан Карлос Гарсія Гонзалес. Приїхати в Україну, зокрема у місто Чернівці, його надихнула дружина – українка.

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича іноземець працюватиме один рік.

Хуан Карлос проживає в Мадриді і працює викладачем у приватній школі « Khalil Gibran », яка названа в честь арабського письменника та філософа. Навіть перебуваючи за межами Іспанії, він працює дистанційно на сайті школи. За спеціальністю Хуан Карлос журналіст і протягом певного часу працював радіоведучим на мадридському радіо.

Студенти, відвідавши його пару, діляться такими враженнями: «…одразу розумієш, що потрапив до майстра своєї справи, який має творчий підхід до навчального процесу». Особливістю викладання Хуана Карлоса є те, що, пояснюючи правила граматики та навчаючи нової лексики, він використовує іспанські вірші. Його улюбленою є поезія періоду громадянської війни в Іспанії.

Хуан Карлос також прекрасно володіє англійською мовою, непогано розмовляє російською, а також вивчає українську.

На запитання, які мови слід вивчати студентові для успішного майбутнього, він відповідає так: «Сьогодні, окрім англійської мови варто вивчати й інші. У таких державах як США та Бразилія першою для вивчення іноземною мовою є іспанська, оскільки вона є другою за вживаністю у світі». Щодо поширення та доцільності вивчення китайської мови у пана Гонзалеса виникли сумніви, він вважає її більше регіональною, ніж глобальною.

Щодо національних особливостей Пан Гонзалес, на відміну від інших іспанців, надає перевагу холодному клімату. Окрім того, він негативно ставиться до кориди, яка вже є забороненою в Каталонії, називає її пережитком минулого та не розуміє суті цього дійства.

У вільний час Хуан Карлос полюбляє « p erder en la ciudad » («загубитися у місті»), щоб відчути і зрозуміти його тонкощі.

Пан Гонзалес вважає, що Україна має величезний потенціал, який може реалізуватися здібною і старанною молоддю. Тому він закликає українців не втрачати надію та боротися за свої права та краще майбутнє.

Дмитро Колос (студент 3 курсу, спеціальності «Міжнародні відносини»)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧНУ #викладач
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...