![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:05, 11 листопада 2017 р.
Діти у Чернівцях вивчають нові підходи до математики (фото)
![Діти у Чернівцях вивчають нові підходи до математики (фото) Діти у Чернівцях вивчають нові підходи до математики (фото)](/dist-assets/images/cap.jpg)
На факультеті математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича триває «Математична майстерня». На заході старшокласники, які знаються на математиці, показують школярам 6-8 класів нові підходи до математики та, як цікаво можна вирішувати задачі.
Зокрема, діти знайомляться з геометрією за допомогою... гороху та зубочисток. Такий незвичний метод навчання розвиває просторову уяву, що допоможе учням при розв'язанні різних задач, пише АСС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі