![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:38, 14 листопада 2017 р.
Шахраї на Буковині продовжуть красти у людей гроші
![Шахраї на Буковині продовжуть красти у людей гроші Шахраї на Буковині продовжуть красти у людей гроші](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції надійшли повідомлення про факти шахрайства. Зловмисники отримали бажане, застосовуючи один і той самий злочинний метод.
Чернівчанці та жителю Вижницького району на мобільний зателефонували псевдо-працівники відомої української фінансової установи. Пропонуючи покращити рівень безпеки грошових коштів та отримати певну оптимізовану послугу, шахраї дізналися необхідну для здійснення злочину інформацію.
Через певний час заявники виявили, що з їхніх банківських карток зникли грошові кошти у загальній сумі майже 5 тисяч гривень.
За фактами шахрайств слідчі відкрили кримінальні провадження за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Поліцейські вживають всіх можливих заходів, щоб викрити та затримати зловмисників. Також правоохоронці черговий раз закликають буковинців бути обачними та обов’язково перевіряти будь-яку інформацію отриману від незнайомих людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
12:49, 17 липня
19:40, 24 липня
10:51, 19 липня
16
10:51, 19 липня
24
live comments feed...
Коментарі