
13:01, 15 листопада 2017 р.
100 тисяч гривень у Чернівцях виділили поліції щоб ефективніше виявляти водіїв-наркоманів

Під час розгляду питання «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» на II пленарному засіданні 17-ї сесії обласної ради народні обранці підтримали пропозицію депутата Альони Гливко щодо надання обласному наркологічному диспансеру коштів у сумі 100 тис. грн. для проведення багатопрофільних тестів на визначення наркотичних речовин.
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради.
«До мене як депутата обласної ради звернулися представники патрульної поліції з проханням виділити кошти на придбання наркотестів з метою перевірки водіїв транспортних засобів та оперативного виявлення і фіксування стану наркотичного сп’яніння. Адже ситуація з ДТП, яка склалася на автошляхах області, є критичною», – зазначила Альона Гливко.
Відповідні кошти будуть спрямовані для проведення зазначених тестів на базі обласного наркодиспансеру за рахунок перерозподілу асигнувань, передбачених на Програму впровадження державної політики органами влади у Чернівецькій області на 2016-2018 роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:15, 26 січня
08:20, 2 лютого
11:15, 26 січня
11:15, 26 січня
08:20, 2 лютого
live comments feed...
Коментарі