![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
21:04, 2 грудня 2017 р.
На Буковині невідомі навмисно нищать водопровідні мережі
![На Буковині невідомі навмисно нищать водопровідні мережі На Буковині невідомі навмисно нищать водопровідні мережі](/dist-assets/images/cap.jpg)
На ремонт водопроводу потрібні чималі кошти. Заставнівський район – субабонент КП «Чернівціводоканалу», тобто купує у підприємства воду. Однак у трубопроводі є чималі витоки, які тягнуть за собою неабиякі витрати.
- На трасі хтось навмисно розбив бетонну трубу і вода просто витікала. Тоді ми своїми силами підлатали це. А дізнавшись про незаконні підключення, встановили металеві засувки і заварили їх, - розповів асс на погоджувальній раді Чернівецької міської ради Тарас Бабух, заступник директора КП «Чернівціводоканал». – Наразі пошкодження труби є між селами Вікно і Шубранець. Там на 27-кіломтровому водогоні – 9 витоків. Аби всі їх «залатати», потрібно понад 600 тис. грн.
Як повідомив Анатолій Чабан, директор КП «Чернівціводоканал», загалом втрати підприємства становлять 49%, з яких 30% - доведені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:46, 23 липня
54
13:17, 13 липня
00:40, 15 липня
09:59, 19 липня
30
live comments feed...
Коментарі