• Головна
  • На Буковині розвиватимуть медичний туризм
16:02, 3 грудня 2017 р.

На Буковині розвиватимуть медичний туризм

На Буковині розвиватимуть медичний туризм

За ініціативою відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації з метою взаємної підтримки у досягненні спільних цілей щодо розвитку медичного туризму на Буковині було підписано угоду про співпрацю між відділом з питань туризму обласної державної адміністрації в особі начальника відділу Володимира Фурдиги та голови громадської організації «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» Ігоря Богдановича.

Медичний туризм - це працююча інфраструктура, яка об'єднує основних гравців: асоціації або кластери медичного туризму, туристичних операторів, провайдерів медичного туризму, висококваліфікований медичний персонал, клініки і госпіталі, медичний менеджмент, органи акредитацї, страхові компанії, благодійні організації. Швидкий темп зростання медичного туризму і посилена конкурентна боротьба в цій сфері дуже впливають на системи охорони здоров'я країн в цілому, стимулюють розвиток цілих секторів економіки, у тому числі, і медицини.

Як зазначив Володимир Фурдига, робота в напрямку розвитку медичного туризму в області розпочата. Посадовець закликав долучатись до напрацювань та участі у роботі стосовно розвитку згаданого туристичного напрямку доповідачам, партнерам, меценатам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #медичний_туризм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...