![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:11, 4 грудня 2017 р.
Лорак та Повалій використали свою державу. Вони - зрадники,- Анастасія Приходько
![Лорак та Повалій використали свою державу. Вони - зрадники,- Анаста... Лорак та Повалій використали свою державу. Вони - зрадники,- Анастасія Приходько](/dist-assets/images/cap.jpg)
Україна не має права на компроміси під час війни з Росією, тож влада мала б відповідно реагувати на російських "гастролерів", розповіла українська виконавиця Анастасія Приходько у інтерв'ю "Главкому".
За її словами, Таїсія Повалій раніше виступала з українськими піснями на кшталт "Я просто Тая, просто Тая" тепер співає "Губы твои алые". Вона, Ані Лорак та інші зірки, які продовжують виступати у Росії, забули, що артистами стали в Україні завдяки громадянам, які ходили на їхні концерти та купували їхні альбоми.
Вони перестають бути патріотами, коли перед їхніми носами помахають баксами. Такі артисти використали свою державу. Вони – зрадники,– вважає Приходько.
На думку Анастасії, Україна зараз не має права на компроміси – або вона воює і належно реагує на "гастролерів", або заплющує очі на війну.
"Потрібна державна політика, на яку патріоти зможуть опиратися. Бо зараз ці протести (щодо виступів українських виконавців, які концертують і Росією, – "24") переважно не сприймають серйозно самими артистами, які їздять у Росію і дають концерти в Україні. Якщо у нас буде підтримка від політичних сил, тоді процес піде набагато швидше", – переконана співачка.
Нагадаємо, співачка Анастасія Приходько обурена, що Ані Лорак впустили в Україну і дозволили виступити 14 листопада в Києві.
До слова, українська співачка Ані Лорак, яка народилася у Чернівцях, а живе і працює у Росії, повідомила шанувальників, що готує виступ на телеканалі" Інтер".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі