![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:02, 5 грудня 2017 р.
Мати-одиначка у Чернівцях живе з немовлям у квартирі-підвалі з пліснявою на стінах
![Мати-одиначка у Чернівцях живе з немовлям у квартирі-підвалі з пліс... Мати-одиначка у Чернівцях живе з немовлям у квартирі-підвалі з пліснявою на стінах](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мати-одиначка у Чернівцях опинилася у складних життєвих обставинах. Жінка звернулася зі своєю проблемою до “Електронної книги скарг України”.
- Мене звати Анна, мені 30 років. Цей лист я пишу не для себе, а для моєї маленької донечки Лізи, їй майже півтора року, - написала жінка. - Я мати-одиначка і виховую дитину сама. Ми проживаємо в м. Чернівці.3. Я живу разом з донькою і мамою-пенсіонеркою, яка вже майже нічого не бачить і не чує. Моя мама-дитина війни і мати-героїня, яка виростила п’ятьох дітей. Ми проживаємо в полупідвальній, сирій квартирі. Цю квартиру мама отримала працюючи двірником у ЖРЕПі. В квартирі жахливий запах сирості, на стінах грибок і пліснява. Посуд, речі, меблі, навіть дитячі іграшки покриваються пліснявою. Саме через це мій брат, який прописаний в квартирі, немає можливості жити з нами – його донька має алергію і десь через півгодини після перебування в квартирі, починає задихатися.
Колись рідні чернівчанки уже зверталися у ЖРЕП по допомогу і у квартирі навіть планували робити ремонт, але цього комунальники так і не зробили.
Родина пізніше зробила ремонт, але у одній кімнаті - дитячій, все ж його не доробили - грошей не вистачило, дощ заливає у тій кімнаті стіни, тож і надалі пліснява розповсюджується і шкодить здоров'ю донечки панні Анни.
- Я просто хочу, щоб моя дитина не росла так, як я, - бідкається жінка. Вона має право на хороші умови життя. А в нашій квартирі неможливо вирости здоровою людиною – в мене навіть зараз часті хвороби легень, проблема з колінами. Я написала до Вас, бо в мене вже опускаються руки. Можливо цей лист прочитає той,кому не байдуже, можливо хтось порадить куди звертатися далі і що робити. В багатьох програмах говорять про те, що сирість і грибок дуже шкодить здоров’ю. А куди мені з дитиною піти,щоб зберегти її здоров’я?
Благаю Вас,допоможіть!Допоможіть моїй донечці вирватися з цього жахіття!!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі