![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:43, 5 грудня 2017 р.
На Буковині п'яний хлопець крав лампи вуличного освітлення
![На Буковині п'яний хлопець крав лампи вуличного освітлення На Буковині п'яний хлопець крав лампи вуличного освітлення](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поліцейські встановили особу крадія вуличних ламп. Як пояснив зловмисник, до порушення закону його підштовхнула образа на місцевих жителів. Тепер через скоєний напідпитку вчинок йому доведеться постати перед судом.
4 грудня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку ламп вуличного освітлення у селі Снячів Сторожинецького району. Прибувши за вказаною адресою, поліцейські з’ясували, що вночі невідома особа викрутила і поцупила з ліхтарів електролампи.
В результаті вжитих оперативно-розшукових заходів, працівники Сторожинецького відділу поліції встановили особу крадія – 20-річного жителя сусіднього села. У поле зору правоохоронців молодик раніше не потрапляв.
Нетверезий парубок довго не міг пояснити поліцейським причини свого протиправного вчинку. Зрештою, порушник зізнався, що викрав електролампи через образу на місцевих жителів і повністю визнав свою провину, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Поліцейські вилучили речові докази та відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру. Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі