• Головна
  • Буковинські держслужбовці можуть стати переселенцями (фото)
12:23, 7 грудня 2017 р.

Буковинські держслужбовці можуть стати переселенцями (фото)

Буковинські держслужбовці можуть стати переселенцями (фото)

У Чернівцях презентували настільну гру «Переселенська блуканина», автором та ініціатором якої є Програма «Радник з питань ВПО».

Учасники гри можуть крок за кроком в ігровій формі пройти шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення, проходження контрольно-пропускного пункту до моменту, коли людина повністю пристосувалася до життя в новому середовищі.

- Головна мета проекту «Переселенська блуканина» - розповісти якомога більшій кількості людей про труднощі, з якими переселенці стикаються на своєму шляху до нової домівки, привернути вагу до порушення прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян. До речі, наразі в Україні 1,6 млн. внутрітрішньо переміщених осіб, - розповів Інформаційному агентству АСС Олег Майданюк, радник Міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб. – Цільова аудиторія гри – держслужбовці та представники неурядових організацій, які часто не враховують гіркий досвід і допускають дискримінаційні моменти по відноеннюдо цієї категорії осіб. Тому в ігровій формі вони можуть відчути себе на місці переселенця. А потім отриманий досвід застосовувати на практиці.     

Механізм гри традиційний: за допомогою грального кубика і фішок учасники мають пройти ігрове поле. Головне правило: якщо ви не можете рухатися вперед, то змушені повернутися на окуповану територію.   

- Сценарій гри розробляли спільно з самими переселенцями, які з власного досвіду знають, як починати все спочатку і в чужих містах відстоювати свої права, - додає Олег Майданюк.  – Усього у грі змодельовано 76 ситуацій.

Кілька настільних комплектів гри «Переселенська блуканина» передадуть державним службовцям Чернівецької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #переселенці #держслужбовці #гра
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...