• Головна
  • Чернівецькі депутати звернулись до Президента щодо права громадян на зброю
18:28, 7 грудня 2017 р.

Чернівецькі депутати звернулись до Президента щодо права громадян на зброю

Чернівецькі депутати звернулись до Президента щодо права громадян на зброю

24 депутати Чернівецької міської ради VII скликання звернулися до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо законодавчого забезпечення права громадян України на зброю.

Зокрема, у ньому йдеться:

«Шановний Пане Президенте, Пане Голово Верховної Ради та Пане Прем’єр-міністр. В Україні залишається не врегульованим питання обігу цивільної зброї на законодавчому рівні. На сьогодні діє комуністична тоталітарна система, за якою міністерство внутрішніх справ присвоїло собі ліцензійні, дозвільні та контролюючі функції. Це не відповідає вимогам сучасності та законодавству, що неодноразово доводилось в судах.

На разі держава не дає можливості громадянам реалізувати своє конституційне право на захист життя, право на свободу та особисту недоторканність, а також недоторканність житла від злочинних посягань за допомогою вогнепальної зброї. Приклад успішних країн, США, Франція, Швейцарія, Ізраїль, Естонія та інших, які вже мають подібні закони, доводить – вогнепальна зброя є найефективнішим засобом реалізації громадянами конституційного права на самозахист. Зважаючи на вище викладене просимо Вас посприяти невідкладному розгляду та прийняттю Верховною Радою України законопроекту 1135-1 «Про цивільну зброю та боєприпаси».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зброя #Чернівці #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...