• Головна
  • Чернівецькі депутати виділили 32 мільйона гривень на закупівлю тролейбусів та автобусів
20:02, 7 грудня 2017 р.

Чернівецькі депутати виділили 32 мільйона гривень на закупівлю тролейбусів та автобусів

Чернівецькі депутати виділили 32 мільйона гривень на закупівлю тролейбусів та автобусів

На 44-й сесії Чернівецької міської ради прийнято рішення про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Чернівців та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2017 рік.

Згідно з ним КП “Чернівецьке тролейбусне управління” отримає 32 мільйони на придбання автобусів та тролейбусів. МКП “Чернівцітеплокомуненерго” виділено 3,6 мільйона гривень, КП “Міжнародний аеропорт “Чернівці” – 6,6 мільйона, КП “Чернівціспецкомунтранс” – 2 мільйони.

Депутати не підтримали виділення 9 мільйонів гривень КП “Чернівціводоканал” на сплату заборгованості за електроенергію, повідомляє прес-служба міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тролейбуси #Чернівці #кошти #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення