![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:02, 8 грудня 2017 р.
Цьогорічна головна ялинка Чернівців буде нижчою, ніж минулорічна
![Цьогорічна головна ялинка Чернівців буде нижчою, ніж минулорічна Цьогорічна головна ялинка Чернівців буде нижчою, ніж минулорічна](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники тресту зеленого господарства Чернівців планують привезти до міста новорічну ялинку завтра, 8 грудня.
Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив начальник підприємства Олександр Брязкало.
"Ялинку привеземо з Вижницкого району. Виїджаємо за нею 8 грудня о сьомій ранку. Зріжемо, привеземо, а тоді детально все розкажемо. Минулого року трохи були проблеми з доставкою ялинки, тож тепер наперед не загадуємо", - сказав Брязкало.
За словами посадовця, цьогорічна ялинка буде нижчою, ніж минулорічна. Висота новорічного дерева складатиме приблизно 20-22 метри, у той час як минулого року на Соборній площі стояла 26-метрова ялинка, яка була другою за висотою в Україні.
"Торік ялинку було важко доставити, тому цього року обрали трохи нижчу й молодшу. Якщо ялинку привеземо, встановимо її того ж дня", - сказав Олександр Брязкало.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі