• Головна
  • Чи матимуть чернівчани можливість викликати лікаря-педіатра додому після медичної реформи?
18:01, 11 грудня 2017 р.

Чи матимуть чернівчани можливість викликати лікаря-педіатра додому після медичної реформи?

 Чи матимуть чернівчани можливість викликати лікаря-педіатра додому після медичної реформи?

Громадою міста Чернівців піднято питання щодо можливості виклику лікаря-педіатра або сімейного лікаря додому.

Управлінням охорони здоров’я Чернівецької міської ради розглянута   та підтримана відповідна електронна  петиція щодо можливості викликати дитячого лікаря з 13.00 год до 18.00 год в робочі дні після впровадження реформи охорони здоров’я.

На сьогоднішній день амбулаторно-поліклінічна допомога дитячому населенню м. Чернівців надається в  КМУ «Міська дитяча поліклініка», КМУ «Міська поліклініка №3», КМУ «Роша» та КМУ ЦПМСД «Садгора».

Реагуючи на  електронну петицію, для забезпечення гарантованої можливості обслуговування дитячого населення міста Чернівців (вразі наявності відповідних показів) на дому, робочою групою управління охорони здоров’я по реформуванню та оптимізації мережі лікувальних закладів міської комунальної власності проводяться розрахунки для створення при комунальних  медичних закладах міста, які обслуговують дитяче населення: Міська дитяча поліклініка, Міська поліклініка №3, Центр первинної медико-санітарної допомоги «Роша», Центр первинної медико санітарної допомоги «Садгора» пунктів ( відділень)  невідкладної допомоги дітям, медичний персонал яких буде обслуговувати виклики до дитячого населення додому з 8.00 до 20.00.

В нічний час, у вихідні та святкові дні, як і зараз, прийматимуть виклики та надаватимуть екстрену та невідкладну допомогу хворим дітям педіатричні бригади Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, повідомляється на сайті Управління охорони здоров'я в Чернівецької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #медреформа #лікар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...