![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:15, 13 грудня 2017 р.
У Чернівцях члени виконкому голосуватимуть поіменно
![У Чернівцях члени виконкому голосуватимуть поіменно У Чернівцях члени виконкому голосуватимуть поіменно](/dist-assets/images/cap.jpg)
Поіменне голосування членів виконавчого комітету Чернівецької міської ради із використанням системи електронного голосування "Голос" стартувало 12 грудня цього року.
Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Система "Голос" є українською розробкою, яку вже використовують 50 міських та районних рад. Перевагами використання даної системи є:
– розширений функціонал, який дозволяє членам виконавчого комітету не лише здійснювати голосування, але й переглядати проекти рішень, хід поточного чи попередніх засідань, переглядати результати поіменного голосування попередніх засідань;
– використання для роботи стандартної техніки (ноутбуки, планшети), яку легко замінити в разі потреби чи несправностей;
– використання сучасного інтерфейсу для роботи та надійної системи захисту від стороннього втручання.
Система має вбудований модуль відстеження активності роботи членів виконкому, який невдовзі буде працювати на офіційному веб-порталі міської ради. "Наявність цього модулю є надзвичайно важливим інструментом для громади міста, – зазначив міський голова Олексій Каспрук, – адже підвищує прозорість у роботі цього ключового в управлінні містом виконавчого органу, дає можливість аналізувати відвідуваність засідань, результати голосувань та робити висновки про ефективність роботи як виконавчого комітету загалом, так і окремих його членів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі