• Головна
  • Парк "Жовтневий" у Чернівцях потребує подальшого розвитку інфраструктури
19:00, 13 грудня 2017 р.

Парк "Жовтневий" у Чернівцях потребує подальшого розвитку інфраструктури

Парк "Жовтневий" у Чернівцях потребує подальшого розвитку інфраструктури

Планову перевірку діяльності комунального підприємства «Парк Жовтневий» провели відділ контрольно-перевірочної роботи спільно з управлінням культури та фахівцями з інших структурних підрозділів міської ради.

За результатами перевірки рекомендовано розробити новий генеральний план реконструкції та розвитку КП «Парк Жовтневий». Про це повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький. У ході перевірки встановлено, що свого часу КП «Парк Жовтневий» відкрило рахунок в ПАТ КБ «Надра», де після банкрутства банківської установи «зависло» понад 50,5 тисяч гривень. КП «Парк Жовтеневий» визнано кредитором, але кредиторські вимоги включено аж до 7 черги погашення акцептованих вимог кредиторів цього банку.

Станом на 1 грудня цього року найбільше боргують комунальному підприємству однойменне приватне ТзОВ «Парк Жовтневий» (118,1 тис. грн.) та ФОП Батюкевич О.О. (24,8 тис. грн.). ТзОВ «Парк Жовтневий» надіслано письмову вимогу щодо погашення боргу, стосунки з ФОП Батюкевич О.О комунальне підприємство з’ясовує у суді. За результатами перевірки директору КП «Парк Жовтневий» Сергію Столяру рекомендовано розглянути питання щодо організації на території парку нових видів активного відпочинку для різновікових категорій населення, продовжити роботу з розвитку інфраструктури парку, зокрема шляхом створення нових спортивно-оздоровчих комплексів, провести анкетування серед відвідувачів парку з метою вивчення їх побажань, розробити новий генеральний план реконструкції та розвитку комунального підприємства «Парк Жовтневий».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #реконструкція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...