![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:02, 15 грудня 2017 р.
Чернівчанам нагадують про проведення благодійного аукціону пряникових будиночків
![Чернівчанам нагадують про проведення благодійного аукціону пряников... Чернівчанам нагадують про проведення благодійного аукціону пряникових будиночків](/dist-assets/images/cap.jpg)
Виставка-аукціон пряникових будиночків «Чернівці казкові», організована ГО «Волонтерський рух Буковини» спільно з міською владою, активними та небайдужими чернівчанами, відкриється 16 грудня в Центральному палаці культури (Театральна площа,5).
«Мета цьогорічної виставки-аукціону – придбання обладнання для дитячої поліклініки, а саме – апарату Форбіс для діагностики та відновлення бінокулярного зору», – каже волонтер ГО «Волонтерський рух Буковини» Катерина Пономарьова.
Разом з виставкою для чернівчан та гостей міста будуть організовані: фотозони, благодійний продаж солодощів, пошта Святого Миколая, конкурс на найкращий пряниковий будиночок, аукціон пряникових будиночків, тощо.
Святкова атракція для дітей та дорослих триватиме по 17 грудня.
Час роботи виставки:
16 грудня 16:00 – 20:00
17 грудня 10:00 – 20:00
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі