• Головна
  • З обласного бюджету виділили 1 мільйон гривень на медичне забезпечення чорнобильців на Буковині
12:14, 15 грудня 2017 р.

З обласного бюджету виділили 1 мільйон гривень на медичне забезпечення чорнобильців на Буковині

З обласного бюджету виділили 1 мільйон гривень на медичне забезпечення чорнобильців на Буковині

Учора, 14 грудня, перший заступник голови обласної державної адміністраціїМихайло Павлюкзустрівся з представниками громадських організацій чорнобильців з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Саме 14 грудня 1986 року було завершено побудову об’єкту «Укриття» над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

За вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у ОДА нагородили грамотами учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 та 2 категорії, зокрема Володимира Бодянчука, Мафтея Гриника, Дмитра Євдощака, Віктора Каптаря, Володимира Чобана.

На Буковині станом на 1 липня 2017 року на обліку перебуває 17 тис. 819 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З них: 2165 учасників ліквідації наслідків аварії, 419 дорослих та 1 дитина мають інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою; 3907 потерпілих дітей, 217 сімей, що втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, 31 особа – учасники ліквідації інших ядерних аварій.

Для виплати компенсацій та допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2017 році для області передбачені видатки в сумі 9 млн.697,2 тис.грн., з них:

- з обласного бюджету – 1 млн. грн. (видатки на пільгове медичне забезпечення - ліки за рецептами лікарів і пільгове зубопротезування);

- з державного бюджету – 8 млн. 697,2 тис. грн. (виплати компенсацій та допомоги).

Станом на 12.12.2017 з державного бюджету в область надійшло та виплачено чорнобильцям 8 млн. 697,2 тис. грн., що складає 100 % до потреби. Заборгованість по виплаті чорнобильських компенсацій та допомог відсутня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чорнобильці #ліквідатори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...