• Головна
  • У поліції розповіли, де саме у Чернівцях найчастіше стаються ДТП
14:07, 16 грудня 2017 р.

У поліції розповіли, де саме у Чернівцях найчастіше стаються ДТП

У поліції розповіли, де саме у Чернівцях найчастіше стаються ДТП

Найбільше дорожньо-транспортних пригод у Чернівцях стається на магістральних дорогах і вулицях, на яких містяться чотири смуги руху для транспорту.

Про це  повідомили співробітники патрульної поліції на прес-конференцію проекту " Безпечні вулиці ".

Зокрема, заступник начальника управління патрульної поліції Василь Семенюк назвав вулиці, де зафіксована найбільша концентрація ДТП.

За його словами, це, зокрема, кільце біля дріжджзаводу.

" У цьому районі міста - постійний потік транспорту з вулиці Хотинської, і транспорт з дороги на Тернопіль та Івано-Франківськ. Саме на кільці найчастіше стаються зіткнення автомобілів " , - повідомив він.

За інформацією поліцейських, кільце за Прутом на вулиці Гагаріна - теж одне з місць, де стаються аварії через пішоходів, бо вони ігнорують пішохідний перехід, переходячи дорогу навпростець.

Окрім того, часто ДТП стаються на перехрестях вулиць Героїв Майдану та Комарова та Південно-Кільцевої-Головної. Часто реєструють аварії на вулицях Галицький Шлях, Винниченка, Південно-Кільцевій. Тут зазвичай порушують швидкісний режим.

Разом з тим, поліцейські визначили дні тижня та години, в які найчастіше стаються дорожньо-транспортні пригоди.

" Найбільш ризикований час - це з 12.00 до 18.00. Найбільша кількість ДТП припадає на середу та четвер. Аварії з потерпілими найбільше фіксуємо у суботу - теж з 12.00 до 18.00 " , - зазначив Василь Семенюк.

Загалом у Чернівцях від початку 2017 року сталося 168 аварій з потерпілими. 70 ДТП сталося за участю перехожих. 42 людей отримали травми за межами пішохідних переходів, пише molbuk.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #вулиці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...