• Головна
  • Нідерланди входять до десятки найбільших країн – інвесторів в економіку Буковини
19:00, 16 грудня 2017 р.

Нідерланди входять до десятки найбільших країн – інвесторів в економіку Буковини

Нідерланди входять до десятки найбільших країн – інвесторів в економіку Буковини

15 грудня заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк провів протокольну зустріч з Почесним консулом Нідерландів у Львові Андрієм Гринчуком та заступником економічного відділу Посольства Королівства Нідерландів у Києві Джейхун Остоваром.

Відтак представлено новопризначеного Почесного консула Нідерландів у Львові Андрія Гринчука, який у свою чергу подякував Чернівецькій обласній державній адміністрації за підтримку та сприяння у становленні на цій посаді.

Також сторони обговорили питання співпраці між Чернівецькою областю та Королівством Нідерландів, зокрема у сфері сільського господарства.

Нідерланди входять до десятки найбільших країн – інвесторів в економіку Чернівецької області і станом на 01.10.2017 займають перше місце за обсягом внесених інвестицій.

Василь Гостюк повідомив, що Департаментом регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації розробляються інвестиційні паспорти об'єднаних територіальних громад з метою представлення територій для іноземних інвесторів, чим дуже зацікавив офіційних представників Нідерландів.

У свою чергу заступник економічного відділу Посольства Королівства Нідерландів у Києві Джейхун Остовар розповів про плани організувати торгівельну місію в Україну іноземних компаній з метою ознайомлення з потенціалом нашої держави та налагодження бізнес-зв'язків.

Заступник голови обласної державної адміністрації наголосив на тому, що Чернівецька область, як і вся Україна, обрала проєвропейський курс розвитку і дуже зацікавлена в співпраці з Європейськими країнами переймаючи їхній позитивний досвід в різних галузях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економіка #інвестори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...