• Головна
  • Водоканал у Чернівцях не зможе виживати без фінансової підтримки, - Каспрук
15:15, 19 грудня 2017 р.

Водоканал у Чернівцях не зможе виживати без фінансової підтримки, - Каспрук

Водоканал у Чернівцях не зможе виживати без фінансової підтримки, - Каспрук

21 грудня на сесії міської ради депутати приматимуть рішення про надання фінансової допомоги у розмірі 9 мільйонів гривень водоканалу у Чернівцях. 

– Ситуація зараз наступна: водоканал щомісяця споживає електроенергію на суму близько 6 мільйонів гривень. Плюс ще один-два мільйони гривень має платити за договором реструктуризації. Таким чином, має сплачувати близько 7 мільйонів гривень щомісяця. В той же час води реалізується на 9-10 мільйонів залежно від місяця та пори року. Крім цього, підприємство ще має спрямувати близько 4 мільйони гривень на заробітну плату, реагенти, ремонт мереж, податки тощо, – розповів мер, пише Погляд.  – Фактично сьогодні доходи підприємства від реалізації послуг на 70% перекривають витрати на виробництво води. Зрозуміло, що певний час до проведення масштабної модернізації підприємство не зможе виживати без надання додаткового фінансового ресурсу.

За словами Олексія Каспрука, проект модернізації дозволить замінити магістральні трубопроводи та трубопроводи в місті, а також замінити енергоємне обладнання, яке знаходиться на станціях подачі води. Зараз активно проводиться робота щодо виявлення крадіжок води, прихованих витоків за допомогою обладнання, яке надав ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #борг #мер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...