
11:46, 21 грудня 2017 р.
На Буковині водія, через якого загинув 16-річний юнак, засудили на 5 років тюрми

У Чернівецькій області суд призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі водієві автомобіля "Форд Ескорт", який у вересні цього року у стані алкогольного сп’яніння у селі Панка Сторожинецького району вчинив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої загинув пасажир цього транспортного засобу.
Як повідомляється у судовому вироку, який оприлюднений у Єдиному реєстрі судових рішень, 7 вересня приблизно о 19.00 обвинувачений, керуючи автомобілем "Форд Ескорт", виїхав за межі проїжджої частини дороги на узбіччя, де скоїв наїзд на електроопору.
Внаслідок ДТП пасажир автомобіля загинув на місці.
Сторожинецький районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 286 ч.2 КК України та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки, пише molbuk.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:18
17:19
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:58, 9 березня
11:58, 9 березня
11:58, 9 березня
11:58, 9 березня
13:14, Сьогодні
Коментарі